Zestawy

Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%
Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%
Ocena klientów:
Ilość ocen: 1 100%

Original price was: 1135,30 zł.Current price is: 949,99 zł.

Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%

Zestawy wkrętów i bitów to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które często wykonują różnego rodzaju konstrukcje. Warto mieć przy sobie akcesoria najwyższej jakości, które sprawią, że efekty wykonywanej pracy będą zadowalające. 

Zestaw wkrętów na prezent 

Zestawy stanowią idealną propozycję na prezent dla każdego majsterkowicza. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ w jednym miejscu możemy znaleźć kompletne zestawienie potrzebnych akcesoriów. Decydując się na zestaw, mamy pewność, że produkty są dobrze dobrane. Ponadto, produkty w zestawie są uporządkowane. Z łatwością można je przewozić i mieć praktycznie zawsze pod ręką.

Walizka z wkrętami i bitami

W naszym asortymencie znajduje się walizka montażowa SPAX L-Boxx, a w niej 700 sztuk wkrętów w różnych rozmiarach oraz 3 sztuki bitów T-STAR Plus T20. Walizka umożliwia przechowywanie wkrętów w sposób uporządkowany oraz  bezproblemowy transport.

Zestaw bitów SPAX

Do wyboru mamy również zestaw bitów T-Star Plus, które doskonale trzymają wkręty podczas prac montażowych. Pozwala na to dodatkowy trzpień w bicie oraz specjalnie wgłębienie wewnątrz gniazda. Szybką wymianę bitów zapewnia dołączony do zestawu uchwyt magnetyczny.