Do deski kompozytowej

Nierdzewne

Nierdzewne

Taras

Taras

Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%
Nierdzewne

Nierdzewne

Taras

Taras

Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%
Nierdzewne

Nierdzewne

Taras

Taras

Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%

Deska kompozytowa jest jednym z popularniejszych materiałów wykorzystywanych do budowy tarasów, pomostów ogrodowych czy elewacji zewnętrznych. Są wytwarzane z mieszanki naturalnej mączki drzewnej lub bambusowej oraz plastiku (np. polichlorku winylu), dzięki czemu jest materiałem niezwykle trwałym i łatwym w utrzymaniu.

Cechy deski kompozytowej

Deski kompozytowe są odporne na różne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg oraz procesy gnicia i pleśnienia. Nie wymagają regularnego malowania i impregnowania oraz są łatwe do czyszczenia. Deski kompozytowe zazwyczaj mają właściwości antypoślizgowe, co umożliwia bezpieczne korzystanie z tarasu nawet podczas opadów. Oprócz tego są proste w montażu i bardzo estetyczne. Wybór wzorów i kolorów jest szeroki, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jakie wkręty do kompozytu?

Aby deski kompozytowe trwale trzymały się w materiale, należy zastosować wkręty o odpowiednich cechach. Powinny być one solidne i nierdzewne, dzięki czemu unikniemy korozji. W naszym asortymencie dostępne są wkręty spełniające opisane wymagania i idealnie nadające się do montażu desek kompozytowych np. wkręty tarasowe do legara aluminiowego i deski kompozytowej.