Przerwa Majówkowa Zamówienia Wysyłamy Po Weekendzie Majowym Życzymy Miłego Wypoczynku

Bity

(10 opinii klienta)
(7 opinii klienta)
(10 opinii klienta)
(8 opinii klienta)
(1 opinia klienta)
(4 opinie klienta)
(1 opinia klienta)
(4 opinie klienta)
(1 opinia klienta)
(2 opinie klienta)
(2 opinie klienta)
(7 opinii klienta)

Bity to specjalne końcówki, które służą do wkręcania i wykręcania wkrętów. Ich odpowiedni wybór bez wątpienia przyczyni się do sprawniejszego wykonywania prac remontowych oraz warsztatowych. Szeroki asortyment bitów zarówno długich, jak i krótkich sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy bity do wkrętaków ręcznych, elektrycznych i akumulatorowych. Dodatkowy trzpień w bicie oraz specjalne wgłębienie wewnątrz gniazda wkrętu zapewniają doskonałe trzymanie wkrętów, przez co praca staje się bardziej komfortowa.

Solidne wkręty są niezbędne, aby móc cieszyć się trwałą i estetyczną konstrukcją. Nic nam jednak po wkrętach, jeśli nie dopasujemy do nich odpowiednich bitów. Pod tą nazwą kryją się końcówki zbudowane z 2 elementów: grota oraz napędu. Przeznaczone są do wkręcania wkrętów SPAX do wkrętarek ręcznych, elektrycznych i akumulatorowych, wiertarek i wkrętarek pneumatycznych.

Idealne dopasowanie bitu i wkręta

Nie należy dobierać bitów po macoszemu. Jest to bardzo ważne, ponieważ nieodpowiednie dopasowanie bitu do rodzaju łba wkręta może negatywnie wpłynąć na dalszą pracę. Ważne, aby końcówka oraz wkręt były mocno osadzone w danym urządzeniu.

Bity do wkrętarki – długie i krótkie

W naszym asortymencie znajdują się zarówno bity długie, jak i krótkie. Cechuje je precyzja dopasowania, optymalna twardość oraz duża trwałość. Co więcej, są one oznaczone różnymi kolorami. Ten podział pozwala na szybkie odnalezienie poszukiwanego rozmiaru, co znacznie ułatwia i usprawnia wykonywanie działań.

Jaka moc wiertarko – wkrętarki?

Odpowiedni dobór bitów minimalizuje ryzyko uszkodzeń drewna. Możemy zrobić jeszcze więcej! Podczas pracy należy zwrócić uwagę na dobranie właściwej wstępnej prędkości naszego urządzenia. Zależy ona od tego, z jakim materiałem pracujemy. Większa twardość materiału powinna iść w parze z większą prędkością. Ponadto warto skupić się również na odpowiednim stopniowaniu siły docisku, która przyda się szczególnie pod koniec pracy, gdy pojawia się większy opór.