Wiertła

Ocena klientów:
Ilość ocen: 1 100%
Ocena klientów:
Ilość ocen: 2 80%
Ocena klientów:
Ilość ocen: 1 80%
Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%
Ocena klientów:
Ilość ocen: 0 0%
Ocena klientów:
Ilość ocen: 1 100%

Wśród akcesoriów, które mają duży wpływ na komfort pracy znajdują się różnego rodzaju wiertła. Posiadamy wiertła do konfirmantów, które przydadzą się podczas składania mebli. Dzięki nim istnieje możliwość wykonania otworów dopasowanych do kształtu wkrętów stosowanych w przemyśle meblarskim. Ponadto oferujemy również wiertła frezujące, służące do nawiercana desek tarasowych. Dzięki nim bez problemu można później dopasować wkręty tarasowe. Co więcej, zapobiegają one pęknięciom desek. W naszym asortymencie nie brakuje także wierteł dwustopniowych, czyli z dwoma stopniami wiercenia.

Wiertła należą do akcesoriów, które wpływają na estetyczny wygląd połączeń. Nawiercanie umożliwia dokładne wkręcanie oraz przeciwdziała pęknięciom, które mogłyby powstać poprzez naprężenia wokół otworu. Wpływa to na żywotność tarasu oraz pomaga podczas wykonywania ewentualnych przeróbek.

Wiertła frezujące do tarasu

W naszej ofercie posiadamy wiertła frezujące do nawiercania desek tarasowych przystosowane do wkrętów różnych rozmiarów. Właściwy wybór gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do wkrętów tarasowych. Co więcej, użycie wiertła nie pozostawia zagłębień wokół powstałego otworu oraz przeciwdziała pęknięciom desek. Na komfort użytkowania wpływa korpus wykonany z wytrzymałej stali oraz uchwyt cylindryczny.

Zalety wierteł dwustopniowych

Oferujemy również wiertła dwustopniowe z dwoma stopniami wiercenia 4,1 mm oraz 6,5 mm. Drugi stopień dopasowany jest do główki wkręta. Dzięki temu nie powstają zagłębienia wokół otworu. To ważne, ponieważ zbyt głęboki otwór mógłby powodować gnicie drewna. Chcąc zapobiec przebarwieniu drewna, warto usunąć pył wiertniczy bezpośrednio po wierceniu.

Wiertła do konfirmatów

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także wiertła do konfirmatów, którymi wykonacie otwory pasujące do kształtu wkrętów meblowych.