Czarne wkręty – do czego możemy ich użyć?

Przeczytano 0 razy.
Średni czas czytania 2 minut.

Wkręty w czarnym ocynku znajdują szerokie zastosowanie w branży meblowej, elektronicznej i samochodowej. Często wykorzystywane są również podczas serwisowania sprzętu sportowego. Wielość dziedzin, uniwersalny kolor i trwałość – połączenie tych cech sprawia, że nasi Klienci tak chętnie sięgają właśnie po ten rodzaj wkrętów.

Wkręty w czarnym ocynku – solidne i estetyczne

Czarne wkręty mogą stanowić zarówno element dekoracyjny, jak i doskonale wtopić się w powierzchnię. W naszym asortymencie znajdują się wkręty ocynkowane na czarno z gwintem, który pewnie trzyma w drewnie, płycie wiórowej oraz tworzywie. Zapewniają szybkie i łatwe wkręcanie bez użycia dużej siły.

Czarne wkręty SPAX – najważniejsze cechy

Wkręty SPAX to elementy złączne, które wykazują specjalne właściwości. Wśród nich wyróżnia się m.in.:

  •  gniazdo T-STAR Plus – dobre osadzenie i lepsze prowadzenie bita,
  • głowica MULTI – zlicowane pogłębianie,
  • profil falisty – szybkie i bezpieczne wkręcanie,
  • szpic 4 CUT – zmniejszony efekt rozłupywania.

 

Czarne ocynkowane wkręty to dobre rozwiązanie, które można zastosować wewnątrz pomieszczeń. Są dostępne w różnych wariantach wymiarowych i zapewniają stabilne mocowanie.

Wkręty meblowe do płyt MDF

Klienci, którzy mają zamiar składać meble, lecz nie zależy im na czarnej kolorystyce, mogą zdecydować się na specjalne wkręty do płyt MDF. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby sprostać wymaganiom trwałej płyty. Postaw na wkręty meblowe, które nie powodują pęknięć oraz wybrzuszeń podczas wkręcania w twarde materiały.

Poszukując wkrętów zastanów się nad swoimi priorytetami oraz potrzebami. Czy Twój projekt skupia się głównie na solidnych połączeniach? A może ogromną rolę odgrywają kwestie estetyczne? Sprawdź nasz asortyment i dobierz wkręty, które spełnią Twoje oczekiwania. Znajdziesz u nas m.in. wkręty uniwersalne, fasadowe, ciesielskie, tarasowe, podłogowe i wiele wiele innych! 

Przeczytaj pozostałe wpisy

Jak oszczędzić na budowie tarasu?

Jak oszczędzić na budowie tarasu? Przeczytano 0 razy. Budowa wymarzonego tarasu może wiązać się z wieloma dużymi wydatkami. Deski, wkręty i akcesoria mogą wyjątkowo nadszarpnąć